ODSTĄPIENIE OD UMOWY – ZWROT TOWARU

Dokonując zakupu w sklepie internetowym Lifeline Diag Sp. z o. o. działającym pod adresem internetowym www.lifelinediag.eu masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Możesz nam ją przekazać wysyłając odpowiedni formularz na adres info@lifelinediag.eu, a zwracane towary (wraz z formularzem) odesłać na własny koszt w ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o tym fakcie na adres Lifeline Diag Sp. z o.o. ul. Lubiny 10C 40-582 Katowice.

Po otrzymaniu od Ciebie towarów wraz z formularzem odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni dokonamy zwrotu wpłaconych środków. Zwrócimy je stosownie do sposobu płatności, jaki wybrałeś na etapie składania zamówienia, tj.:

na numer konta (lub karty), za pomocą, którego dokonałeś zapłaty za zamówienie – jeśli zamówienie było opłacone z góry,

na numer konta, który wskazałeś na formularzu zwrotu – jeśli zamówienie było opłacone przy odbiorze.

Oświadczenie odstąpienia od umowy

REKLAMACJE

Zamawiając produkty w sklepie internetowym Lifeline Diag Sp. z o.o. działającym pod adresem www.lifelinediag.eu, masz prawo do złożenia reklamacji, gdy produkt jest wadliwy lub nie spełnia warunków zawartej umowy.

Abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twoją reklamację, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, bądź przesłanie do nas krótkiego opisu powstania wady e-mailem na adres info@lifelinediag.eu.

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, licząc od dnia otrzymania od Ciebie reklamowanych towarów i formularza z opisem przyczyny reklamacji i oczekiwań dotyczących sposobu jej rozpatrzenia.

Skontaktujemy się z Tobą po rozpatrzeniu reklamacji.

Zgłoszenie reklamacyjne