Aluminium w Twoim domu

Aluminium w Twoim domu

Powszechnie wiadomo, że aluminium może prowadzić do silnych zatruć – zaników pamięci, problemów z koncentracją, zaburzeń równowagi, a nawet łamliwości kości. Jeśli jednak wydaje Ci się, że jesteś bezpieczny, bo nie pracujesz w zakładzie przemysłowym albo fabryce, niestety jesteś w błędzie. Aluminium kryje się w Twoim domu…

„Aluminiowe naczynia kuchenne, sztućce, folia, puszki, leki alkalizujące, woda wodociągowa (jeśli zawiera zwiększone ilości aluminium), warzywa pochodzące z zakwaszonych gleb (zwłaszcza ubogich w magnez i potas) oraz niektóre produkty spożywcze takie jak: proszek do pieczenia, rafinowana sol kuchenna i biała mąka stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka.” – pisze w swojej książce współpracująca z Lifeline Diag dietetyk, Agnieszka Biernat, która przestrzega:

„Glin (Al) tworzy trwałe związki z fosfolipidami znajdującymi się w tkance nerwowej, blokuje aktywność enzymow przewodzących bodźce nerwowe i staje się przyczyną: zaników pamięci, problemów z koncentracją, obniżenia poziomu intelektualnego oraz zaburzeń rownowagi. Jego nadmiar w organizmie powoduje łamliwość kości, a także powstanie niedokrwistości. Ponadto ostatnie badania naukowe sugerują, iż może być również przyczyną choroby Alzheimera i Parkinsona.”

Więcej informacji na temat zdrowej diety oraz źródeł zarówno odżywczych, jak i toksycznych pierwiastków znajdziesz w książce Agnieszki Biernat, Dieta, która żywi i leczy, 2014.

Z autorką książki, dietetyk Agnieszką Biernat skonsultujesz swój wynik analizy pierwiastkowej włosa EHA.

Naszą ekspertkę poznasz bliżej podczas najbliższego webinaru, który poprowadzi już 14 listopada o godzinie 20:00. Temat spotkania: „Rola diety i stylu życia w Hashimoto”. Rejestracja i udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się tutaj

Zapraszamy!

Zespół Lifeline Diag