Bezpłatne webinary z ekspertami firmy Lifeline Diag

webinar2

Zdrowie to jedna z najważniejszych wartości w życiu człowieka, bez której inne jego aspekty często tracą sens. Warto więc dowiedzieć się jakie działania praktykować, a jakich się wystrzegać, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Wiedza o czynnikach, które mają wpływ na zwiększoną tendencję do zachorowań oraz sposoby ochrony przed nimi to pierwszy krok na drodze do osiągnięcia tego celu.

Wpływ wiedzy na nasze zdrowie

Czasem wprowadzenie nawet niewielkich zmian w aktualnym stylu życia, zmiana w nawykach żywieniowych, suplementacja suplementów czy zwiększenie aktywności fizycznej pozwala wzmocnić swoją odporność i dłużej cieszyć się doskonałą kondycją i dobrym samopoczuciem. Firma Lifeline Diag, mając świadomość jak ważne znaczenie dla profilaktyki różnych schorzeń ma wiedza na ich temat, regularnie organizuje spotkania na żywo z najlepszymi specjalistami w dziedzinie zdrowego odżywiania oraz profilaktyki różnych chorób.

O webinarach na temat zdrowia

Webinary to organizowane cykliczne spotkania, których prowadzącymi są znani i cenieni lekarze, dietetycy oraz terapeuci. Udział we wszystkich spotkaniach jest darmowy. Tematyka webinarów jest bardzo zróżnicowana. Podczas spotkań można uzyskać wiele praktycznych informacji dotyczących różnych aspektów związanych ze zdrowiem jak np. przyczyn, objawów oraz zapobiegania osteoporozie czy programowania zdrowia dziecka na etapie prekoncepcyjnym.

Zalety webinarów

Dużą zaletą prowadzonych szkoleń jest ich forma. Webinary organizowane przez firmę Lifeline Diag to unikatowa okazja, by spotkać się z ekspertami w dziedzinie medycyny i odżywiana na żywo, wysłuchania profesjonalnych wykładów i zadania prowadzącym pytań. W webinarze może uczestniczyć każdy bez względu na miejsce zamieszkania. Wystarczy o wyznaczonej godzinie rozpoczęcia webinaru zasiąść przed komputerem, by zdobyć wartościową wiedzę na najwyższym poziomie.

Jak się zapisać?

Aby wziąć w udział w webinarze o tematyce zdrowotnej, wystarczy się zarejestrować, podając w formularzu zgłoszeniowym swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy. W każdym spotkaniu udział może wziąć określona liczba osób, dlatego też warto podjąć decyzje o zgłoszeniu swojego udziału jak najwcześniej.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania planowanych webinarów i uczestnictwa w wydarzeniach!

 

 

newsletter

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Analizie Pierwiastkowej Włosa? Zamów newsletter,
a jako pierwszy otrzymasz wartościowe informacje na ten temat.